Revize elektro: Nutnost pro bezpečný provoz elektrozařízení

ženy

Revize elektro rozhodně není radno podceňovat, právě tyto pravidelné kontroly vám totiž v budoucnu mohou ušetřit mnoho starostí. Správný chod jednotlivých zařízení je klíčový pro bezpečný chod, a tedy i zdraví zaměstnanců.

Specializace na revize

Společnost Pražská revizní poskytuje komplexní služby. Postará se tak o revize elektro, ať už jde o elektrospotřebiče, instalace nebo právě elektrozařízení. Využít tak můžete elektrorevize na zařízeních v rozvodnách 22 kV, 110 kV, 200 kV či 400 kV. Dále pak měření velmi malých přechodových odporů, spínacích časů vypínačů zapisovacím přístroj či plnění přístrojů plynem SF6. Odborníci se mohou postarat o revizi a opravu vypínačů ALSTOM HVX, AEG S1, ALSTOM GL a rozvaděče GMA.

Montáž a oprava

V případě, že je při revizi objevena závada či nějaký problém, je samozřejmě nutné přistoupit k opravě. V některých případech však namísto náročné opravy je vhodnější variantou vyměnit starý spotřebič za nový. Abyste si nemuseli lámat hlavu, odborníci vám poradí, jaké řešení je to nejlepší. Vše přitom probíhá v nejbližším možném termínu s přihlédnutím na závažnost vzniklé situace. Opět tak budete moci využívat spolehlivé spotřebiče a elektrozařízení.

Spolehlivé služby

Důvodů, proč byste se měli obrátit právě na Pražskou revizní, je hned několik. Díky jedné firmě můžete mít obstaranou většinu revizí ve vašem objektu. Práce je přitom kvalitní a hlavně rychlá. Nebudete tak muset stále hlídat, zda jsou zrevidovány všechny potřebné spotřebiče. Odborníci své slovo vždy dodrží, je tak zajištěn spolehlivý chod jednotlivých zařízení. Problémem přitom nejsou ani revize ve výbušném prostředí.

Profesionální revizní služby jsou nezbytností pro zajištění bezpečnosti při práci. Neváhejte se proto obrátit na profesionály, kteří se o vše postarají.

- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora