Repasovaný brzdový třmen – už nemusíte kupovat nové modely

ženy

Repase brzdových třmenů přijde vhod, pokud potřebujete opravit brzdy. Zejména v zimním období je na ně kladen velký nápor, odolávají totiž vlivům proměnlivého počasí a také posypové soli. Není však nutností starý brzdový třmen vyměnit za nový. Namísto toho ho můžete nechat repasovat.

Repasovaný brzdový třmen

Hlavní výhodou opravy brzdového třmenu, je její cena. Oproti investici do nového kusu totiž zaplatíte pouze třetinovou cenu. Na kvalitě přitom rozdíl nepoznáte. Repasovaný brzdový třmen se totiž svým vzhledem, funkčností i životností vyrovná zbrusu novému brzdiči. Už tak nemusíte zbytečně investovat – využijte namísto toho možnosti repase, která váš starý brzdový třmen vrátí do skvělého stavu.

Opravený brzdový třmen

Kromě ceny u repase jistě oceníte také její rychlost. Nebudete muset zdlouhavě čekat na doručení. Mnohdy je totiž vybraný opravený brzdový třmen již skladem. Na vás už tak je pouze si ho vyzvednout, či případně nechat doručit. Jestliže je třeba opravit váš třmen, pak repase probíhá ještě ten den, kdy o ni požádáte. Nejpozději do druhého dne tak máte brzdič zpátky a můžete se s vozidlem vrátit zpět na silnice.

Brzdový třmen repas

Brzdový třmen repas může žádat poměrně rychle, a to i u nových aut. Vnější vlivy totiž mohou výrazně zkrátit jeho životnost, a tak přichází čas na opravu. Při repasi tak dochází k rozebrání celého brzdiče a vnitřní agregát je vyjmut. Odlitek brzdového třmenu je otryskán od rzi a následně natřen speciální barvou. Ta zvýší jeho odolnost vůči vlivům vnějšího prostředí. Vnitřní agregát je pak vyměněn za nový a tím je repase dokončena.

Díky tomu, že dochází k výměně celého agregátu, máte jistotu, že opravený brzdový třmen je spolehlivý. Navíc získáte dvouletou záruku pro případ, že by se přeci jen objevil nějaký problém.

- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora