Jak přežít karanténu a zvládnout pandemii koronaviru

ženy

Koronavirus na Slovensku a nařízení s ním spojené přineslo několik omezení a nařízení. Doporučeno je zdržovat se doma a vyhýbat se kontaktu. Informace o aktuálních omezení, nařízeních a doporučeních sledujte na stránkách Národního centra zdravotnických informací adrese https://www.korona.gov.sk/. Co však dělat během karantény nebo jak zvládnout pandemii koronaviru?

Jak přežít karanténu a zvládnout pandemii koronaviru

Jak přežít karanténu
Starost o dostatek zásob doma je jen jedna z věcí. V každém případě podle dostupných informací není třeba si dělat větší zásoby. Dbejte zvýšené hygieny rukou, používejte dezinfekci. Pokud jste v karanténě zdržujte se jen doma a vyhýbejte se kontaktu s jinými osobami.

Hackněte svůj imunitní systém
Biohacking je v současnosti zajímavé téma pro mnohé lidi i biohackerské komunity. Stává se jakýmsi únikovým momentem pro lidi z oblasti biologie, zdravé výživy, sportovce ale i běžné lidi. Obzvláště nyní v době korona virové epidemie, nabírá své příznivce, jelikož je pravděpodobné, že to nebude poslední pandemie.

Jak zvládnout pandemii koronaviru
Pokud jste doma, ať už pro karanténu, nebo pro nařízení a doporučení pobývat raději doma, má to i své odvrácené stránky. Pokud můžete pracovat z domova, máte z poloviny vyhráno. V každém případě je třeba něco dělat. Výhoda je, pokud jste v domě či máte alespoň balkon. Na stránkách co dělat doma na adrese https://www.corobitdoma.sk/ naleznete stovky tipů od lidí v karanténě či izolaci pro další doma.

- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora