Letní pneumatiky hlásí návrat

ženy

I vy si nejvíce uvědomujete plynutí času díky tomu, jak často měníte zimní pneumatiky za letní a naopak? Období velikonočních svátků je většinou teplé a slunečné, tedy je vhodný čas na přezouvání gum.

Bez výmluv do letních pneumatik!
Je jasné, že s příchodem slunečných dní máme chuť na leccos, jen ne na výměnu pneumatik. Tahá nás to na kola, do přírody, na první jarní grilovačky… No v první řadě je tam třeba i bezpečně dostat. Pokud jedete autem, jako první vám udeří do očí nepřezutá kola. O tom, kolik nešťastných situací již způsobili řidiči, kteří podcenili význam přezouvání, se už popsalo mnoho, ale určitě nechcete být jedněmi z těch, co se učí na vlastních chybách. Rozdíl ve složení letních a zimních pneumatik je skutečně takový, že pokud byste jezdili na zimních gumách v letním období, nemuseli byste být schopni bezpečně zabrzdit, odbočit, zvláště na rozpáleném terénu. Dbát ho ale iv dezénu pneumatik, který se přizpůsobuje suché, mokré i kluzké vozovce. Věděli jste, že vhodně zvolené pneumatiky dokážou snížit hlučnost vozidla a snížit spotřebu pohonných hmot? Tak proč si dělat zbytečně navzdory?

Nejlepší letní pneumatiky pro vaše auto
Nabídka výrobců pneumatik je tak rozsáhlá, že někdy je opravdu problém najít si mezi nimi to pravé ořechové. Jelikož kvůli opotřebení kupujeme nové pneumatiky přibližně každé čtyři roky, máme šanci si pokaždé vybrat něco jiného, ​​samozřejmě s ohledem na technické parametry našeho vozidla a stav naší peněženky. Koupě nových pneumatik není levná záležitost, nicméně pokud jsme si vytvořili zvyk přezouvat gumy, určitě budeme schopni si i průběžně odkládat na nové pneumatiky. Jejich životnost ve velkém ovlivňuje styl naší jízdy a terén, na jakém se pohybujeme, ale nepochybně i způsob, jakým je skladujeme. Než nahradíte zimní pneumatiky letními, nezapomeňte proto zkontrolovat jejich dezén, abyste v případě potřeby mohli ihned shánět nové, bezpečnější pryže.

- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora