Stavební práce a výstavba domů

ženy

Výstavba rodinného domu je komplexní služba, která zahrnuje široké portfolio stavebních činností. Při takové činnosti je již třeba obrátit se na společnost s bohatými a zejména kvalitními referencemi.

V případě výstavby rodinných domů na klíč v Nitře je takovou firmou JS-STAV. Společnost pro Vás spolu se svými partnery zajistí vše potřebné již od samotné projekční činnosti až po kompletní stavební práce. Zajišťuje elektroinstalace, vodoinstalace a topenářské práce. V případě, že máte zájem o rekonstrukci staršího rodinného domu, tak samozřejmě i toto je možné. Některé opravdu staré domy měly například azbestovou střechu. Likvidace azbestu je zdravotně a bezpečnostně náročná činnost a mohou ji provádět pouze firmy s povoláními pro danou činnost. Po odstranění azbestové střechy a krytiny lze přistoupit k inspekci krovu. V případě, že krov není v dobrém stavu, je třeba demontovat i tento a následně postavit nový krov.

Všechny tyto tesařské práce společnost rovněž vykonává. Jelikož se jedná o výstavbu na klíč, tak samozřejmě toto zahrnuje i interiérové ​​dokončovací práce jako obkládání koupelny, pokládku podlah nebo malování. V případě zájmu lze zajistit i profesionální úklidové služby. Úklid takových prostor, ale například i úklid kanceláří v Bratislavě ale i na celém Slovensku umí zajistit firma Upra.

- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora