Věci, kterým se vyhnout při sexu po telefonu

ženy

Jakkoli může být sex po telefonu vzrušující a sexuálně uspokojivý, existuje několik věcí, na která musíte pamatovat, abyste ho nezničili. Zde je několik zabijáků nálady, které rozhodně musíte mít na paměti.

Za žádnou cenu se nesmějte

I když něco zní vtipně, nebo stále nemáte náladu, nesmějte se vůbec ničemu.

Nezvyšujte tón hlasu

Pamatujte, že sexy šepot má nejlepší účinek při sexu po telefonu. V žádném okamžiku během celého rozhovoru byste nikdy neměli zvyšovat hlas nebo mluvit svým normálním tónem. Ve chvíli, kdy ztratíte svůj jemný, dusný hlas, váše partnerka se vytrhne ze sexuálního transu, který jste vytvořili na začátku rozhovoru.

Neměňte téma

„Nevím, co říct…“ „Jsem tak v rozpacích…“ a další trapné věty vždy zabijí sexuální konverzace. Pokud nevíte, co říct, jen dýchejte do telefonu a uvolněte se a přitom přemýšlejte o něčem sexuálním. Pokud má vaše partnerka co říct, udělá to. Jen si zkuste užít sexuální vjem proudící vaším tělem místo toho, abyste si dělali starosti s nepříjemným rozhovorem.

Nelžete

Lhaní nebo předstírání po telefonu vytváří atmosféru nedůvěry, pokud si vaše milenka uvědomí, že to jen předstíráte. Dopřejte si navzájem sex po telefonu. Pokud vás váše milenka žádá, abyste se sebou udělali něco sexuálního, a vám to vyhovuje, udělejte to, místo abyste seděli a lhali, že to už děláte. Čím více se oba budete cítit zapojeni do aktu, tím vzrušivější bude konverzace.

Nenechte se vykolejit

Pokud váše milenka v žáru okamžiku řekne něco šokujícího nebo odpudivého, nasměrujte konverzaci pomalu a klidně k něčemu jinému. Všichni víme, že je rozhodně snadné nechat se unést a říct něco neočekávaného nebo hrubého, když jsme extrémně vzrušení.

Místo zabíjení sexu po telefonu prostě mluvte o něčem jiném. Sex po telefonu může být zábavný a nezapomenutelný a může být velmi vzrušující, i když jste oba daleko od sebe. Nezáleží na tom, jestli jste ještě nikdy neměli sex po telefonu nebo jestli je vám příliš nepříjemné mluvit po telefonu.

Vše, co potřebujete, je iniciovat to jednou a uvidíte, jak vzrušující může zážitek skutečně být.

- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora