Jak si získat srdce ženy

ženy

Ženy dokážou být něžné a laskavé, ale když se rozzlobí, je lepší být na jejich straně. Vědí, čeho v životě chtějí dosáhnout, i když tomu někdy jejich jednání zcela nenasvědčuje. Za svým cílem kráčejí směle a odhodlaně, a získat si jejich srdce je přímo až nadlidský výkon. Jsou však věci, kterými u nich zaboduje každý muž, a ani se nemusí moc snažit.

Je jedno, jestli je mladá nebo už má něco za sebou. Každá touží po gentlemanovi!
Éra chlapců-rebelů je už dávno minulostí. Dnešní ženy přitahuje něco docela jiného. Alespoň většinu z nich. Ne že by drsní chlapi byli o něco horší, to ne! Ale ženské srdce tam někde hluboko uvnitř touží po muži, který otře její slzy, dokáže beze slov poslouchat její nářky a má smysl pro její nekonečné změny nálad. Muž, který je sice autoritativní, nekompromisní, ale stále neuvěřitelně laskavý a upřímný.

K tomu, aby byl z muže gentleman, je však třeba mnohem víc! Jednou ze základních rysů, která činí muže atraktivním, je jistě i jeho mužná vůně. Tím samozřejmě nemyslíme tu vůni přirozenou! Kvalitní parfém či voda po holení dokážou udělat z muže přímo idylickou bytost a jen málokterá žena dokáže odolat návalu šarmu, který z něj sálá. A pokud se k tomu přidá ještě jemné strniště, úspěch je zaručen!

Není dárek jako dárek. Musí být hoden lásky ženy
Je dobře známo, že do srdce ženy vede jen jedna cesta, a mnozí muži o tom jistě vědí své. Dárek v podobě parfému je jeden ze způsobů, jakým muž ženě dokazuje, že jeho srdce bije jen pro ni. To však neznamená, že jeho hodnota musí být vyčíslitelná penězi.

Ženy při vší své marnotratnosti a náročnosti dokáží ocenit i mužovu výjimečnou pozornost nebo drobnost, jejíž charakter není v žádném spojení s pípnutím bankomatové karty. Ne že by ženské srdce nezaplesalo při pohledu na krásný šperk či oblíbený parfém.

Cesta k němu vede po klikatých cestách a jen vyvolený přejede přes cílovou čáru. Bojovat o přízeň ženy však pak je třeba den co den, jinak by to celé nemělo smysl.

Recept na úspěch je tedy jasný: ženy je třeba milovat. Vždy, za všech okolností a v každé situaci. Třeba je poslouchat, protože jen muž, který dokáže porozumět i slovům, které nikdy nevyšly ze ženských úst, skutečně uspěje.

- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora