Oblíbené pánské kombinace outfitů a doplňků

ženy

Nejen ženy, ale také muži se snaží dbát o svůj vzhled. Muži si vybírají hezké oblečení a kombinují jej tak, aby se v něm cítili dobře, ale zároveň, aby zaujali něžnější pohlaví.

Jaké pánské kombinace outfitů a doplňků muži mají v oblibě?

Kožené pánské bundy, tričko ve slim fit střihu, džíny a kožené náramky
Kožené pánské bundy jsou tak trochu rebelské, ale většina žen na mužích miluje právě tento typ oděvu. Kožené bundy sluší mužům různých věkových kategorií, ale nejkrásnější vyniknou na mužích kolem čtyřicítky.

K těmto bundám doporučujeme kombinovat trička ve slim fit střihu (dlouhá a krátká). Jako spodní díl doporučujeme klasické modré džíny. Co se týče doplňků, doporučujeme kožené náramky z přírodní kůže. Můžete si vybírat také kožené náramky zdobené čtvercovými cvoky.

Tato kombinace je sexy a zaručeně přiláká pohledy nezadaných žen.

Pánské sako, chinos kalhoty, pánské polobotky a kapesní hodinky
Pokud preferujete elegantnější styl, doporučujeme vám tuto oblíbenou kombinaci outfitu a doplňku.

Elegantní pánské sako se perfektně hodí k proužkovým či jednobarevným chinos kalhotám. Jako obuv upřednostňujte kožené pánské polobotky. Namísto klasických pánských náramkových hodinek doporučujeme dávat otevírací kapesní hodinky.

Takový elegantní outfit můžete nosit na společenské události, do kanceláře či na obchodní schůzky. Takovým outfitem zaujmete i na rande.

Pánské tepláky, bomber bunda, top s krátkým rukávem, kšiltovka
Pokud preferujete street styl, doporučujeme kombinaci pohodlných volnějších pánských tepláků, moderní bomber bundy, topu s krátkým rukávem a moderní kšiltovky.
Je to pohodlný nositelný outfit v přechodném období, ale také nyní na podzim. Obouvat k nim můžete klasické pánské tenisky.

Zalíbil se vám některý z těchto oblíbených pánských kombinací outfitů a doplňků?

- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora