Bag-in-box: Praktické balení vína skvělé pro oslavy a catering

ženy

Bag-in-box je jedinečným obalem, který nabízí praktičnost, a přesto zachovává skvělou chuť vína. Díky snadné manipulaci je oblíbenou volbou zejména pro oslavy a catering. Vybírat přitom můžete z rozmanitých možností a najít to pravé.

Bílá vína

Ohledně bílého vína je oblíbenou volbou Sauvignon blanc Medi Valley. Bag-in-box s tímto vínem si zamilujete. Jedná se o víno světle zelené barvy s dokonalou čirostí. Zaujme svěží vůni s nádechem květin a travin. V chuti se pak můžete těšit na dlouhou ovocnou chuť. Skvěle se hodí k jarním salátům, zeleninovým předkrmům, rybám a drůbežímu. Pokud hledáte něco méně tradičního, zvolte Tendenzia white Rupel. V tomto vínu se snoubí tóny citrusu a tropického ovoce. Vychutnáte si ho s rybou, bílým mase, sýry či zeleninovými specialitami.

Růžová vína

Jestliže vás lákají spíše růžová vína, zvolte Rosé Medi Valley. Jedná se o světle růžové víno, které voní krásně po jahodách, malinách, černých třešních a fialkách. Chuť je doplněna harmonickou chutí s dlouhotrvající ovocnou dochutí. Párování je vhodné se saláty, drůbežím, uzeným masem, grilovanou zeleninou či těstovinami s červenou omáčkou. Perfektní další volbou je pak Rosé Anita Rupel, které má krásnou oranžově růžovou barvu.

Červená vína

Červená vína jsou také velmi oblíbená. Jestliže hledáte výrazné ovocné víno a harmonickou chutí, pak si zamilujete Syrah Medi Valley. V chuti jsou výrazné ovocné struktury, hodí se k těstovinám, restované zelenině či grilovanému masu a uzeninám. Pro ty, kteří mají raději čokoládové tóny a bylinky, se pak nabízí Cabernet Sauvignon Rupel. Na patře má zralé třísloviny a červené bobulové ovoce.

Nabídka vína je velmi široká, vybere si tak každý, ať už preferujete jakoukoliv chuť. Vybírejte z červených, růžových a bílých vín v bag-in-boxu.

- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora