Jaké pánské oblečení byste si měli dokoupit do podzimního šatníku?

ženy

I když mnoho z vás se s tím možná neumí smířit, léto je už za námi. Přichází chladnější roční období, které je charakteristické ranními mlhami, deštivým počasím a podstatně nižšími teplotami.

Pokud už pomalu připravujete svůj podzimní šatník, jaké pánské oblečení byste si měli dokoupit do podzimního šatníku?

Pánské mikiny
V letních měsících byly většinou uloženy v šatníku. Na podzim je ale pomalu začnete vytahovat. Pokud v šatníku nemáte nějaké jsoucí pánské mikiny, doporučujeme vám doplnit si do podzimního šatníku nové pánské mikiny. Hezké pánské mikiny můžete kombinovat s džínami, kalhotami, ale také s pánskými tepláky. Doporučujeme vám upřednostnit tmavší pánské mikiny se zapínáním na zip as kapucí. Nepohrdněte ani teplými pánskými mikinami s nápisy s provlékáním přes hlavu.

Na začátku podzimu budou mikiny sloužit jako svrchní vrstva. Později, s přibývajícím datem, si je budete oblékat pod přechodné a později i pod zimní bundy.

Pánské tepláky z počesané teplákoviny jsou maximálně pohodlné a nositelné několik let.

Pánská trička s dlouhými rukávy
Pánská trička s krátkými rukávy budete stále méně nosit. Pokud si chcete ale dokoupit kvalitní oblečení do pánského šatníku, doporučujeme vám dokoupit pánská trička s dlouhými rukávy. Doporučujeme především jednobarevná pánská trička, popřípadě sportovní pánská trička, která budete moci nosit pod pánskými vestami, či pod přechodné bundy.

Na podzim se vám nejvíce zalíbí kombinace pánských triček s dlouhými rukávy, pánských tepláků a pánských sportovních tenisek.

Pánské tepláky
V podzimním šatníku oceníte také pohodlné pánské tepláky, tlusté pánské tepláky. Můžete je kombinovat s pohodlnými teniskami, pánskými mikinami a pánskými topy.

Doporučujeme tmavomodré, hnědé, šedé, ale také černé pánské tepláky. Pánské tepláky by ale měly být dostatečné tloušťky.

- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora