Plastovým lahvím odzvonilo. Přichází Hydroflask.

ženy

Plastové láhve jsou poměrně pohodlné. Dají se koupit téměř kdekoliv a díky zálohování jich snad pomalu ubývá i z košů, veřejných prostranství a lesů. Optimisticky věříme, že nejen kvůli zálohování, ale především díky uvědomělejšímu přístupu stále většího počtu lidí k přírodě. Jedním z nejjednodušších řešení, která můžeme snadno přijmout ve svém každodenním životě, je redukovat jakékoli (i zálohované) jednorázové obaly na minimum.

Pro ty, kteří chtějí přejít na ekologickou alternativu, nebude asi opětovné naplňování láhve od minerálky ideálním řešením. Mnohem lepší krok je pořídit si láhev, která bude sloužit mnoho let a hlavně – má úplně jiné vlastnosti než klasická plastová láhev, ať už jde o obyčejnou PET-ku nebo značkový model. Ale pokud se chceš definitivně vyhnout plastu, Hydroflask by určitě měl být na tvém radaru.

Ocel je lepší než plast, na tom se asi shodneme. Ano, plast je nenáročný a hlavně lehounký, to může být jeho přednost. Ale asi jediná. Hydroflask je totiž někde úplně jinde. Není to jen nádoba, ve které nosíš vodu z bodu A do bodu B. Nejpopulárnější produktovou řadou Hydroflask, jak je již zřejmé, je elegantní kolekce ocelových lahví na vodu. Lahve Hydroflask jsou vybavené vakuovou izolační technologií s dvojitou stěnou, která dokáže udržet teplotu horkých nápojů až 6 hodin a studených nápojů až 24 hodin. Tomu se žádný plast nevyrovná.

Běžným problémem u mnoha přenosných lahví bývá prosakování uzávěru. Mnoho spokojených uživatelů však potvrzuje, že Hydroflask není tento případ. Lahve se lehce nosí za ouško na víku a nekloužou v ruce díky povrchu upravenému práškovou barvou. Jsou také vhodné do myčky na nádobí. Použité materiály – nerezová ocel a plast bez obsahu BPA látek jsou zdravotně nezávadné a velmi odolné.

Produkty Hydro Flask jsou udržitelnou a ekologickou alternativou jednorázových plastů. Jsou velmi populární mezi Gen-Z a mileniály, cestovateli, turisty, vysokoškoláky a ekologicky uvědomělými skupinami. Ať patříš nebo nepatříš do kterékoliv z těchto skupin, vyplatí se zvážit investici do láhve, která je funkční, hodně toho snese, má perfektní design (který si můžeš případně doplnit vlastními nálepkami) a která zároveň vyjádří tvůj zodpovědný postoj k životnímu prostředí. Kvůli poslednímu jmenovanému důvodu je vhodné doplnit, že společnost Hydro Flask štědře přispívá na obnovu přírodních zdrojů prostřednictvím programu Parky pro všechny a dalšími projekty, které pomáhají lidem chránit a užívat si místa, která mají rádi.

Prohlédni si nabídku Hydroflask ve wilderoben zde.

- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora