Začínáme se cvičením: Nejdůležitější je začít a vydržet!

ženy

Vždy vás lákalo mít vypracované tělo jen kvůli tomu, že ženy k tomu letí? Takové tělo samozřejmě můžete mít i vy.. ovšem není to jen tak. Cesta k vypracovanému tělu je dlouhá, ale pokud se do toho pustíte, nebudete litovat.

Začínáme se cvičením: Nejdůležitější je začít a vydržet!

K vypracovanému tělu potřebujete také trochu snahy a pevnou psychickou stránku. Ano, psychickou stránku, ne fyzickou. Jde o to, že na cvicích je nejdůležitější začít a vydržet. Nejlepší je začít s nějakou motivací, která vás bude hnát dopředu. Ani nejlepší kulturisté neseděli na zadku. Proto vám v těchto článcích budu ujasňovat, jak začít, jak cvičit a stravovat se. Jak posílit vaši mysl a soustředěnost výživovými doplňky, které vám dodají energii během posilování a zvýšeného výkonu.

cvičeníMnoho lidí si myslí, že cvičení je snadné. A víte co? Cvičení JE jednoduché.. avšak obtížné jsou začátky. Pokud neumíte zvednout zadek, doporučuji najít si kamaráda, který vás donutí! Nezapomínejte, že cvičit chcete! Překonávejte se a ani se nenadějete, a budete vidět výsledky.

Jako motivaci jsme vám již na naší stránce doporučovali 5 filmů, které vás motivují, více o nich si můžete přečíst v článku Top 5 inspirativních sportovních filmů, které vás motivují.

Nyní začneme s trochu praktičtější částí, na kterou zřejmě čekáte, ovšem začnu věcí, která se vám možná nezdá, ale je nejdůležitější strava!

Strava je základ!
Pamatujte si, pokud vydržíte svoji dietu, vydržíte cvičit pořád. Stravu musíte rozvrhnout podle toho, jestli chcete nabírat nebo shazovat. Ke stravě se znovu vrátíme, ovšem až v jiných dílech, protože to je téma, které je třeba přebírat déle, aby každý pochopil. Není obtížné dodržovat dietu, je obtížné vzdát se tučných jídel a sladkých nápojů, které vám logicky moc neprospívají.

Pokud máte problém udržet svůj mlsný jazýček na uzdě, pomoci může i kvalitní česká káva. Ta vám pomůže. Tady však pozor na správnou přípravu. Věděli jste, že tzv. turecká káva je nejhorší pro naše srdce a žaludek? Odborníci na přípravu kávy doporučují na základě testu kávovarů automatické kávovary. Díky nim je příprava kávy rychlá a víte dosáhnout chuti originálního šálku kávy jako z kavárny.

Cvičení nebude bez potu
Cvičení se bude dělit na posilovací a shazovací dny. Přece nechceme jen shodit, ale i nějaké to kilečko v podobě svalů nabrat. Budou se střídat po dnech a proč vám hned vysvětlím. Po posilovacím dni lidský organismus potřebuje odpočinek, protože svaly se rozšiřují během spánku a odpočinku a ne během posilování. Proto když půjdeme shazovat, tedy například běhat, budeme prakticky odpočívat, ale i pracovat, protože svaly se nacházejí pod vrstvami tuků, které potřebujeme shodit.

- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora