Amazons’ Battle | utkej se s krásnými ženami už za desetník

ženy

Pusťte se do boje s nebezpečnými Amazonkami! Ve hře je pořádná dávka vzrušení, free spiny, seskupené Wild a Scatter symboly a výhry, které se dokážou vyšplhat do neuvěřitelných výšin!

Přehlídka smyslnosti v Amazons’ Battle

Obávané bojovnice ve hře Amazons’ Battle samozřejmě hrají hlavní roli. Blonďaté, černovlasé, hnědovlasé i rusovlasé válečnice patří mezi TOP výherní symboly.

Ačkoliv bájné Amazonky si prý nechávaly uřezávat poprsí, tady o něj nebudete ochuzeni. Při oddálení výherních symbolů v případě výhry vám ukážou své vnady. A že jsou pořádně „obdařeny“!

Za blondýnku se vyplácí nejvíc. Tahle slečna navíc, společně s černovlasou kolegyní, přináší výhry už za dva vedle sebe stojící symboly. Zrzka s černovlásko mají o něco skromnější výhry. Vyplácí pouze od tří vedle sebe stojících symbolů, nicméně i ony vám při vytočení dokážou přinést spoustu radosti. Tyhle krásky prostě budete chtít vždy!

Kromě sličných krasavic jsou ve hře ještě klasické výherní symboly – karetní označení a tygr. Dále už se můžete těšit pouze na bonusy – Wild a Scatter (symbol Koně a Sekery) přichází ve skupině (jedná se o „Seskupený Wild“), takže když už se jeden z nich na hracím poli mihne, obvykle je ho víc a obvykle to znamená, že se začnou dít pořádné věci!

Při 7-9 symbolech Scatter dostanete k dispozici volná točení a to v počtu 7, 15 či 30 free spinů. Wild pak nahradí všechny chybějící symboly na hracím poli. A protože hra má celkem 30 výherních linií, může se jednat o osudovou trefu.

Jackpot Cards, minihra a cesta k jackpotům od Amusnet Interactive

Aby toho nebylo málo, Amazons’ Battle obsahují tzv. „Jackpot Cards“, což jsou jakési jackpotové minihry. Tyto symboly se vážou ke všem hrám od Amusnet Interactive (dříve EGT) a dávají vám možnost vyhrát jeden z vybíraných bonusů (v závislosti na hodnotě karty).

Pro zisk jackpotu si v rámci minihry vybíráte 3 karty z 12. Jakmile zkompletujete tři symboly stejné barvy, vyhráváte příslušný jackpot. Aktuální hodnota jackpotu „nabíhá“ v políčkách v horní části automatu, takže vždycky víte, o kolik peněz právě hrajete.

Desetník vám bude stačit

V Amazons’ Battle si můžete vybrat počet výherních řádek, na které budete hrát, a samozřejmě také výšku vkladu. V případě, že zvolíte pouze jednu aktivní výherní linii, můžete Amazons’ Battle už od 0,10, tedy desetníku. To je sice o 0,05 více, než v případě 100 Cats, dalšího hracího automatu od Amusmet Interactive, nicméně stále se jedná o velice solidní položku pro všechny opatrnější hráče. Při minimálním vkladu na jednu řádku a pokrytí všech výherních linií pak počítejte s cenou 3 Kč / točení.

Výšku vkladu na jednu výherní řádku si můžete nastavit v menu hry. K dispozici je hra na 1, 5, 10, 20 a 30 výherních řad. Po nastavení počtu výherních řádek si potom už přímo ze hry určujete výšku vkladu na jedno točení. K tomu jsou políčka ve spodní části hry. Pozor! Po kliknutí na vybrané políčko se hra rovnou roztočí. To může být nepříjemné, ale směřuje to k velice příjemné dynamice hry. Můžete točit podle momentální nálady, na přeskáčku, nebo třeba s postupně se zvyšujícími sázkami.

Amazons’ Battle – závěrečné shrnutí

K Amazons’ Battle jsem zpočátku byla celkem skeptická, ale musím se přiznat, že nakonec mě ta hra chytla. Líbí se mi v ní kvalitní, téměř videoherní muzika (kdo zná Heroes of Might and Magic, určitě mi dá za pravdu) a poměrně dramatický spád. Když se dostanete do bonusového kola a nebo když se vám podaří vytočit několik stejných válců, tak výhry naskakují celkem příjemnou rychlostí. Na druhou stranu se připravte i na takové miniaturní výhry – v tomto automatu můžete vyhrát méně, než jste za spin utratili. Každopádně, doporučuji k ozkoušení.

https://www.forbescasino.cz/
- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora