Jezděte bezpečně s nejlepší moto výbavou

ženy

Sezóna moto sportu je v plném proudu a pokud i vy jste propadli kouzlu motocyklů, jistě velmi dobře víte, že ochrana zdraví je na prvním místě. Motorkář není prakticky chráněn vnější konstrukcí jako například řidič automobilu a právě proto by neměl podceňovat moto výbavu, která mu zaručí tu největší bezpečnost.

Jezděte bezpečně s nejlepší moto výbavou. Na co byste se měla zaměřit nejvíce?

Moto oblečení
Jezdit na motorce by motorkáři neměli jen v tak ledajakém oblečení. Měly by mít kvalitní oblečení na motorku. V nabídce moto oblečení byste měli najít moto bundy, moto kalhoty, moto kombinézy, moto rukavice, ale také chrániče zad, kolen, či kukly na hlavy.

Nové moto oblečení by mělo chránit před vnějšími vlivy – počasím, kamínky, ale i větrem, který při tak velké rychlosti budete cítit.

Nejvíce byste měli investovat především do kvalitních moto bund a moto kalhot.

Kozačky
Jelikož ježdění na motorce vyžaduje dobrou pevnou obuv, neměli byste to podcenit a měli byste si pořídit originál kozačky na motorku. Doporučujeme vám kupovat kožené kozačky Forma, které jsou vyrobeny z kvalitní kůže a mají vyztuženou zadní, ale také přední část boty. Mají měkkou vnitřní podšívku, která vám zaručí během jízdy maximální pohodlí.

Kozačky jsou nepromokavé a zároveň prodyšné, aby zaručily komfort v jakémkoli počasí.

Dávejte si proto velký pozor na výběr a upřednostněte spíše kvalitní kozačky značky Forma, které mají zesílenou řídící část boty, protiskluzovou podrážku, ale také ochranu kotníků a píšťaly, které je třeba chránit při ježdění.

Nezapomínejte, že i nohama ovládáte motorku, proto potřebujete mít pevnou obuv, která vás chrání a která vám usnadňuje řízení motorky.

Jezděte bezpečně s kvalitní moto výbavou a zaměřte se především na kvalitní oblečení a značkové kožené holínky přímo určené na motorku.

- Reklama -zprávy
pr článek

Redakce doporučuje

Články autora